Czas na chwilę wytchnienia

IRudnaW dniach 20-22 kwietnia wziąłem udział w I Rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu. Przez ostatnie tygodnie/miesiące ciężkich treningów, w końcu czuję, że jestem gotowy do wyjazdu na Mistrzostwa Świata. Dzięki wsparciu Gminy Polkowice oraz ostatnio dzięki szybkiej interwencji Serwisu Wiatrowego w naprawie jednego z pistoletów, mogę spokojnie pakować się na wyjazd.

Start w zawodach to był kolejny z treningów przed główną imprezą w tym roku. Wynik nie był rewelacyjny (505 punktów w konkurencji P4), ale też nie chodziło mi o zrobienie dobrego wyniku. Chciałem doszlifować technikę i co najważniejsze poczułem, że jestem zmęczony. Pomyślałem, że potrzebuję ten ostatni tydzień odpocząć od treningów oraz od ciężkiej pracy. Musze być w pełni sił i maksymalnie skoncentrowany, ponieważ na zawodach tej rangi będzie miał znacznie każdy strzał, a walka będzie toczyła się od samego początku.

Każdy kto chciałby śledzić nasze zmagania może wejść na stronę https://results.sius.com/Championships.aspx gdzie lada dzień powinny być zamieszczona informacja z poszczególnymi konkurencjami, dniami i godzinami ich rozgrywania. Ja będę strzelał w 4 konkurencjach P1, P3, P4 i P5.

Więcej informacji można znaleźć również na stronie IPC:
https://www.paralympic.org/news/cheongju-2018-livestream-and-schedule-announced?sf87373131=1