O mnie

Sport
Uwielbiam ruch i źle się czuję, gdy mi go brakuje. Być może spowodowane jest to tym, iż od wczesnych lat dzieciństwa żyję aktywnie. Przez 10 lat byłem zawodnikiem sekcji pływackich. Od 1996 r. trenuję strzelectwo i jest to dyscyplina, z którą wiążę nadzieje na przyszłość oraz w której chciałbym jeszcze wiele osiągnąć.

Sukcesy i plany
W 2013 roku udało mi się zdobyć tytuł Mistrza Europy oraz Mistrza Polski w konkurencji P1 w roku 2013 i 2014. W tym roku udało mi się podczas Mistrzostw Świata w Suhl w Niemczech w dniach 19-26 lipca 2014r zdobyć bezpośrednią kwalifikację (miejsce dla kraju) na Paraolimpiadę w 2016 w RIO.

Wykształcenie
Lubię poznawać i uczyć się nowych ciekawych rzeczy, dlatego też nadal pogłębiam swoją wiedzę nieustannie szkoląc się w różnych dziedzinach.
Do tej pory ukończyłem:
- studia na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja,
- piąty rok na kierunku Informatyka również na Politechnice Wrocławskiej,
- kurs instruktora strzelectwa,
- kurs nadający mi uprawnienia sędziowskie,
- szkolenie z pozyskiwania środków z Unii Europejskiej realizowane w ramach projektu „Menadżer na Medal”.
- szkolenie Liderów organizowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach projektu Liderzy PAFW.

Chciałbym w przyszłości znów zająć się badaniami z zakresu przetwarzania fal mózgowych EEG, co zawsze mnie interesowało.

Aktywność Społeczna
To co dla mnie najważniejsze – ciągła aktywność, potrzeba wpływania na otaczającą rzeczywistość – inspiruje mnie do inicjowania różnych przedsięwzięć łączących ludzi wokół spraw dla nich ważnych. Takie były źródła moich działań społecznych w trakcie studiów, wolontariatu w organizacjach pozarządowych oraz powstania Stowarzyszenia Skorpion Polkowice.

Współtworzyłem Ogólnopolski Portal Sportu Osób Niepełnosprawnych Sport-ON.info oraz jestem jednym z inicjatorów akcji Igrzyska Paraolimpijskie w TVP, artykuł dotyczący konferencji i koncertu w Warszawie

Od kwietnia 2014 jestem radnym osiedlowym na Osiedlu Polkowice Dolne

Wiem, iż jest jeszcze dużo do zrobienia i liczę na to, że jeszcze wiele cennych inicjatyw przede mną.